Certyfikowany dystrybutor:

O firmie

P. W. SEZAM Sp. z o.o. została powołana do życia 1-go października 1990 roku we Wrześni.

Początki działalności skupiały się wyłącznie na branży blacharsko lakierniczej. W 1991 roku firma SEZAM nawiązuje współpracę z koncernem AKZO NOBEL w zakresie dystrybucji lakierów samochodowych ze znakiem towarowym SIKKENS. W następnych latach oferta produktów AKZO NOBEL zostaje poszerzona. Wśród nowości znalazły się między innymi kleje CASCO ADHESIVES, lakiery w systemie TINTEX oraz farby antykorozyjne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm, mając do dyspozycji wysoko wykwalifikowaną kadrę doradców technicznych, możemy pomóc rozwiązywać ich problemy, powstałe przy produkcji i naprawach. Dzięki temu mamy nadzieję poprawić jakość wyrobów oferowanych przez naszych klientów, skracać czas pracy poszczególnych operacji oraz zmniejszyć koszty produkcji.

W rezultacie nasze doświadczenie i fachowa pomoc przyczynia się do uniknięcie reklamacji, dotrzymania terminów realizacji zamówień, zwiększenie wydajności pracy co przekłada się bezpośrednio na wiarygodność i rozwój naszych odbiorców (kooperantów).

mailbiuro@sezam-wrzesnia.com.pl

phonetel. (061) 437-09-50

Poznaj Naszą firmę